UZMaNLIK Alanlarımız

GÜÇ AKTARMA VE TAHRİK SİSTEMLERİ

 

Güç aktarma ve tahrik sistemleri endüstri işletmelerinin en ağır şartlarda çalışan ve aynı zamanda en kritik bileşenleridir. Motorlar, dişli ve miller, redüktörler, frenler ve kaplinlerin tamir, bakım ve revizyonunu yapıyoruz. Arıza durumunda ekipmanınıza yerinde müdahale ediyoruz. Uygulamanız için doğru sistemi tasarlıyor, ihtiyacınıza göre bileşenlerini seçiyor ve montajlayıp kurarak tam takım olarak teslim ediyoruz.

MALZEME TRANSFERİ VE MİNERAL İŞLEME

 

Malzeme transfer ve mineral işleme sistemlerindeki uzmanlığımızı sahaya taşıyoruz. 10 metreden 2 kilometreye kadar bant konveyör imalat ve montaj referanslarımız bizi öne çıkarıyor. Yeraltı ve yerüstü bant konveyörlerin kurulum, devreye alma ve çalıştırılmasının her aşamasında karşılaşabileceğiniz sorunlara çözüm üretiyoruz. Kauçuk konveyör bantlarınız için mekanik ve vulkanize ekleme hizmeti veriyoruz. Ayrıca yükleme/boşaltma, istifleme, kırma/eleme, dozajlama, numune alma ekipmanlarının tasarım, imalat-montaj ve bakımını yapıyoruz.

TERSİNE MÜHENDİSLİK

 

Hassas ölçüler hassas çalışma ister. Yedek malzeme üretiminde son teknoloji 3D tarama cihazlarımızı kullanarak imalata geçmeden önce en doğru katı modeli oluşturup buna göre projelendirme yapıyoruz.

TALAŞLI İMALAT

 

Hassasiyetle çalışan ekipmanlar hassas işleme gerektirir. Hassas imalat ihtiyaçlarınız için profesyonel talaşlı imalat hizmeti sunuyoruz. Kaba ve basit parçalardan en ince ve karmaşık olanlara kadar her türlü talaşlı imalat ihtiyaçlarınız için torna, freze, matkap, bohrwerk tezgahlarımız ve CNC işleme merkezimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

HİDROLİK SİSTEMLER

 

Projenize uygun hidrolik sistemleri en uygun bileşenleri seçerek tasarlıyoruz. Dünya çapında güven kazanmış 60’a yakın üreticinin ürünlerinin temini ve bakım-onarımı imkanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Bakım gerektiren veya arızalı hidrolik pompalar, motorlar, valfler için detaylı keşif yapıp ekspertiz raporu çıkarıyoruz, garantili tamirat ve yenileme hizmeti sunuyoruz ve son teknoloji cihazlarla test edip kapsamlı test raporu hazırlıyoruz.

 

ÇELİK KONSTRÜKSİYON

 

Büyük ekipmanları ve ağır yükleri taşıyan büyük yapılar inşa ediyoruz. Endüstriyel tesisler ve madencilik için sahanızda veya 1000 ton/ay kapasiteli çelik imalat atölyemizde kesme, delme, bükme imkanlarımız, kendi kumlama ve boya atölyemiz ve sertifikalı uzman kaynakçılarımızla EN ISO 3834 ve EN ISO 1090 standartlarına uygun çelik konstrüksiyon imalat hizmeti veriyoruz.

ENDÜSTRİYEL TESİS BAKIM-ONARIM VE REHABİLİTASYON

 

Endüstriyel tesislerin ısıtma/soğutma, filtreleme, akış kontrol, ayrıştırma, depolama, otomasyon, enstrümantasyon gibi imalat proseslerini ve sistemlerini analiz ediyor ve bakım planlama, önleyici ve kestirimci bakım, saha yönetimi hizmetlerimizle tesisinizin sürekli, verimli ve güvenli çalışmasına yardımcı oluyoruz. Revizyon projeleriniz için ekspertiz yapıyor ve süreci yönetiyoruz. Önde gelen endüstriyel tesis işletmeleri uzmanlığımıza güveniyor.